Kategoriler

Diablo IV ve Diablo Immortal’da Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor

Diablo IV ve Diablo Immortal'da Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor

Blizzard, Diablo IV’ün 1., Diablo Immortal’ın 2. yıl dönümünü kutluyor. İki oyunun da yıl dönümü kutlamalarında bol bol şeytani ödüller oyuncuları bekliyor.

Diablo IV 1. Yıl Dönümü

6-12 Haziran tarihleri arasında Diablo IV‘te yapılacak kutlamalar, Mağazadan ücretsiz bir hediyeyle başlayacak. Tüm hediyeleri almak için 20 Haziran’a kadar vaktin olacak.

Goblin Marşı, 6-13 Haziran tarihleri arasında Hazine Goblini etkinliğini artıracak. Zindanlarda Hırs Mabedi belirme sıklığı da artacak ve Goblinler, ikili gruplar hâlinde bulunabilecek.

Anne’nin Kutsaması; Tecrübe için yüzde 25, Altın için yüzde 50 (çarpımsal) artırılmış oranla dönecek. Anne’nin Kutsaması’nın bu sürümü 10 gün devam edecek.

Diablo Immortal 2. Yıl Dönümü

Goblin Marşı, Diablo Immortal‘a da geliyor. 6-20 Haziran tarihleri arasında yerel sunucu saatiyle 03.00’te yıl dönümü kutlaması vazifelerinde yer alıp üretim malzemeleri, altın, Efsanevi Öğeler ve çok daha fazlasını kazanabilirsin.

Altın Lanetli Avarice, zenginliğine göz dikmeye cüret edecek kadar ahmak olanları yok etme tehdidiyle geliyor. Gün içerisinde Avarice’i ilk kez alt etmek, 1 Efsanevi öğe kazandırır ve normal Mücevher düşürebilir.
Sürülerin Sınaması’nın gelişmiş bir sürümü olan Ganimet Sınamaları’nda artık karşılaşma sırasında rastgele Hazine Goblinleri ortaya çıkacak.

6-13 Haziran tarihleri arasında yerel sunucu saatiyle 03.00’te Goblin Ganimeti; Horadrim Yaratık Ansiklopedisi, Helliquary Baskını, Mücadele Yarığı ve daha fazlasında 36 saatliğine iki kat ödül kazandıracak.

PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

Görüntülenmeler:
232
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com