Kategoriler

Diablo IV: Vessel of Hatred İçeriğinde Neler Var?

Diablo IV Vessel of Hatred içeriğinde neler var

Blizzard Entertainment tarafından 2023’te çıkarılan Diablo IV‘ün heyecanla beklenen ilk genişletmesi Diablo IV: Vessel of Hatred, 8 Ekim’de satışa sunulacak. Açılış sinema fragmanı Xbox Showcase’de yapılan genişleme, oyun içi kozmetik ödüllere anında erişim için ön satın alımlara açıldı.

Diablo IV: Vessel of Hatred İçeriği

  • Yeni Sınıf: Spriritborn — Ormanın en üstün yırtıcıları arasında yer alan Spiritborn, Diablo serisinde tamamen yeni bir sınıftır. Yalnızca Nahantu ormanlarının derinliklerinde uyandırılabilecek mistik sinerjilerle savaşla güçlendirilmiştir. Spiritborn’lardan biri olun ve bu kadim medeniyetle iç içe geçmiş ruhani Ruhları kucaklayın.
  • Yeni Bölge: Nahantu — Diablo IV’ün sırlarla, tehlikeli yeni Zindanlarla, Kalelerle ve savaşan Kabilelerden gelen vahşi iblislerle dolu yeni orman bölgesi Nahantu’yu keşfedin.
  • Harekete Devam Et – Diablo IV olaylarının hemen ardından geçen Vessel of Hatred, siz Neyrelle’i Mephisto’nun ruhu üzerindeki sıkı hakimiyetinden kurtarmak için savaşırken, hâlâ onu kontrol altına almak için yaptığı seçimin sersemlemiş hali olan karanlık hikayeyi sürdürüyor. Neyrelle’i aramak, hapsedilmiş Prime Evil ile boğuşurken sizi kadim ormanın derinliklerine götürüyor. Yeni düşmanlar her hareketinizi kuşatıp sonunuzu planlarken Mephisto’nun karanlık planını çözmeye çalışın. Neyrelle’in ruhunun kaderi ve onun bu Prime Evil’in Sanctuary’i yok etmesini engelleme yeteneği sizin ellerinizde.
  • Yeni Oyun Güncellemeleri — Vessel of Hatred ayrıca tüm Diablo IV oyuncuları için yeni sınıf becerileri, efsanevi glifler, zindan türleri, Fısıltı Ağacı aktiviteleri ve daha fazlasını içeren devasa güncellemelere sahiptir.
  • Nahantu’nun yoğun çalılıkları ve ötesindeki savaş arayışınızda yeni Paralı Askerler size katılabileceği için asla yalnız savaşmayın. Bu güçlü müttefikler ilerledikçe güçlenir ve her biri savaşta size yardımcı olacak benzersiz yeteneklerle donatılmıştır.
  • Arkadaşlarınızla birlikte çalışarak hedefleri tamamladığınız ve çok seviyeli bir zindanda boss katlettiğiniz, aynı zamanda ganimet ve ödüller kazandığınız yeni bir ortak PvE modu.

Vessel of Hatred Dijital Ön Satın Alma Sürümleri ve Bonuslar

Ciablo IV Vessel of Hatred, Standart sürüm (39,99 EUR), Deluxe sürüm (59,99 EUR) ve Ultimate sürüm (89,99 EUR) olarak dijital ön satın alıma açıktır. Diablo IV ve Vessel of Hatred, Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Steam’de platformlar arası oyun ve çapraz ilerlemenin yanı sıra ikisi yan yana oynama da dahil dört oyuncuya kadar co-op özelliğine sahiptir. Vessel of Hatred oynayabilmek için temel oyuna sahip olmanız gerekir. Her dijital sürüm, Sanctuary’deki maceranızı geliştirecek bir veya daha fazla öğe içerir:

  • Standart Sürüm: Kar leoparı evcil hayvanı Alkor’u ve Diablo Immortal’da bir Annenin Ağıtı Efsanevi mücevherini içerir*
  • Deluxe Sürüm: Standart sürümdeki her şeyin yanı sıra evcil köpek Hratli’yi, Nahantu Savaş Kedisi Bineği ve Diablo IV’te Premium Sezonluk Savaş Bileti Kilidini Açmayı içerir.
  • Ultimate Sürüm: Deluxe sürümdeki her şeyin yanı sıra Nahantu Unearthed Armor paketini, kaplan evcil hayvanı Natalya’yı, 3.000 platin, Wings of the Faith Kozmetik’i ve Nahantu temalı bir şehir portalını içerir.

World of Warcraft ve Diablo IV Ek Paketlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

 

World of Warcraft ve Diablo IV Ek Paketlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Görüntülenmeler:
454
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com