Kategoriler

Diablo IV Yapılar Sezonu Çıktı

Diablo IV Yapılar Sezonu Çıktı

Blizzard, Diablo IV Yapılar Sezonu‘nu (Season of the Construct) başlattı. Yapılar Sezonu‘nda uzun zaman önce Zoltun Kulle ve Caldeumlu Ayuzhan tarafından yaratılmış, Tezgâh olarak bilinen kadim teknoloji keşfedilebilecek. Ancak İblis Malphas, Tezgâh‘ı kötü emelleri için saptırdı; oyuncuların da onu ve onun ölümcül yapılarını yenmenin bir yolunu bulmaları gerekecek.

Fakat yanlarında savaşan ve oyun tarzına uyum sağlayabilmesi için sihirli Yönetme ve Akort Taşları ile özelleştirilebilen yeni sezon robotu Seneschal Yapısı sayesinde oyuncular bunu yalnız başına yapmayacaklar.

Mahzen olarak bilinen ve Tehlikelerle dolu olsa da sonuna ulaşanlara büyük zenginlikler vadeden yepyeni zindanları da keşfedebilecekler.

Diablo 4 Yapılar Sezonu‘nda oyuncuların liderlik panolarında zirve için mücadele edeceği haftalık dönüşümlü zindan türü Ağır Sınav da yakında geliyor.

Bu yenilik ilerideki bir güncellemede açıklanacak. Bu sezonda Diablo 4‘te her saat etkin Cehennem Dalgaları, W-A-S-D klavye desteği, ekstra bir Zula sekmesi, yetenek ağacını yeniden dağıtma iyileştirmeleri, altın ticareti arayüzü güncellemeleri ve daha fazlasını içeren çok sayıda kalite güncellemesi de yapılacak.

Destroy All Humans’ın Stüdyosu Personelin Yarısını İşten Çıkardı

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com