Kategoriler

Dragon’s Dogma 2 Demosu Yolda

Dragon's Dogma 2 Demosu Yolda

Steam listesinde yapılan değişiklikler Dragon’s Dogma 2 oyununun bir demoya sahip olacağı ihtimslini güçlendirdi.

IGN’in haberine göre; Reddit‘ten CannedBeansofDeath adlı kullanıcı, SteamDB aracılığıyla oyunun Steam’deki listelemesinde yapılan ve ‘talep üzerine ücretsiz’ ifadesine atıfta bulunan değişiklikleri tespit etti. Oyun çevreleri, bunun 22 Mart 2024 tarihinde çıkacak olan 69,99 dolarlık aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için bir demo olduğuna inanılıyor.

Dragon’s Dogma 2‘nin geliştiricisi Capcom, popüler Resident Evil 4‘ün Mart 2023’teki lansmanı öncesinde de bir demo yayınlamıştı. Dragon’s Dogma 2 oyununun devasa haritası göz önüne alındığında demosunun nasıl olacağı merak ediliyor. Capcom’un demolarında sır saklamayı sevdiği de bir gerçek. Resident Evil 4′ün yeniden yapımında ‘Mad Chainsaw’ zorluk modunun kilidini açmak için bir hile kodu yer alıyordu, bu nedenle hayranlar benzer sırlar için Dragon’s Dogma 2 demosunu da araştıracaklardır.

2024’ün en umut verici oyunlarından biri olan Dragon’s Dogma 2, aynı zamanda Capcom‘un ilk 70 dolarlık oyunu. Capcom‘un artan geliştirme maliyetleri nedeniyle video oyunu fiyatlarını gözden geçirmeyi düşündüğünü açıklamasının ardından sonuncusu da olmayacak gibi görünüyor.

Eşzamanlı 400 Bin Oyuncuya Ulaşan Helldivers 2’de Maksimum Oyuncu Sayısı Sınırlandırıldı

Görüntülenmeler:
440
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com