Kategoriler

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Oynanış Fragmanı Geldi! İşte Çıkış Tarihi

Elden Ring Shadow of the Erdtree Oynanış Fragmanı Geldi! İşte Çıkış Tarihi

Fromsoftware‘in Hidetaka Miyazaki imzalı sevilen oyunu Elden Ring‘in beklenen genişleme paketinden yeni görüntüler ve çıkış tarihi nihayet geldi.

Miyazaki‘nin George R. R. Martin ile birlikte yazdığı oyununun DLC‘si olan Elden Ring: Shadow of the Erdtree‘nin lansmanı yapıldı. Üç dakikalık tanıtım videosu yayınlanırken, yapılan duyuruda Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC‘sinin 21 Haziran‘da Xbox Series X|S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC’de çıkacağı belirtildi.

FromSoftware‘in resmi açıklamasında aşağıdaki sözler yer aldı:

‘The Land of Shadow. A place obscured by the Erdtree. Where the goddess Marika first set foot. A land purged in an unsung battle. Set ablaze by Messmer’s flame. It was to this land that Miquella departed. Divesting himself of his flesh, his strength, his lineage. Of all things Golden. And now Miquella awaits the return of his promised Lord.’

(Gölgeler Diyarı. Erdtree tarafından gizlenmiş bir yer. Tanrıça Marika’nın ilk ayak bastığı yer. Bilinmeyen bir savaşta arındırılmış bir toprak. Messmer’ın ateşiyle alevlendi. Miquella bu topraklara doğru yola çıktı. Kendini etinden, gücünden, soyundan arındırarak. Altın olan her şeyden. Ve şimdi Miquella bekliyor, vaat edilen Tanrı’nın dönüşünü.)

Fragmanın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Elden Ring

İlk olarak 2022’de piyasaya sürülen Elden Ring, yılın en popüler oyunlarından biri oldu ve bu süreçte çok sayıda Yılın Oyunu ödülü kazandı. FromSoftware‘in Souls oyununun Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC‘si ise geçtiğimiz yıl bu zamanlarda ilk kez bir tanıtım fragmanıyla birlikte ortaya çıkmıştı.

Öte yandan Elden Ring oyunu PS5, Xbox Series X|S ve PC sürümleri için ışın izleme de dahil olmak üzere çeşitli geliştirmeler aldı. Bir Elden Ring mobil oyununun da geliştirilmekte olduğu bildiriliyor.

Elden Ring, 20 Milyondan Fazla Sattı

 

Görüntülenmeler:
415
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com