Kategoriler

Hyper Scape 3. Sezonu Mart’ta Geliyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Hyper Scape Sezon 3: Shadow Rising’in 11 Mart’ta PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox X | S Serisi için çıkacağını duyurdu.

Hyper Scape 3. Sezonun’da,  yenilenmiş bir dünya haritası, yeni bir hack, yeni hikayeler ve yeni bir Battle Pass ve yepyeni özelleştirilebilir eşya sunuyor.

Bu sezon boyunca oyuncular, yenilenmiş Neo Arcadia 2.0 haritada kendi hızlarını ve yeteneklerini test etme şansı bulacaklar. Ayrıca, oyuncular  yangını bloke etmek için bir bariyer oluşturan ve içinden ateş edebilecekleri yeni bir koruma duvarını deneyimleyecekler. Neo Arcadia 2.0 haritası, oyuncuların geçmesi için yeni önemli yerler, dağıtılmış çeşitli araziler ve daha tanımlanabilir bölgeler içeriyor.

Yeni Oyun Özellikleri  

Sezon 3’te, daha hızlı ve daha interaktif deneyimler sunan yeni bir 2D Hub Flow ana menüde oyuncuları karşılayacak ve oyunlar arası bekleme süresi daha aza inecek.

Hyper Scape yeni sezonu 3 Yeni Oyun Modu ile geliyor:

  • Crown Rush Squad – 60 oyuncunun girebildiği sıralı mod
  • Crown Rush Solo – 60 oyuncunun girebildiği karışık mod
  • Team Deathmatch – 6v6 takım tabanlı ölüm maçı

Sezon 3 Premium Battle Pass, iki Legendary kıyafet, sekiz diğer kıyafet, 33 silah görünümü, 13 yakın dövüş silahı ve daha fazlasını içeriyor. Sezon 3 Premium Battle Pass, iki Legendary kıyafet, sekiz diğer kıyafet, 33 silah görünümü, 13 yakın dövüş silahı, 8 konuşlanma bölmesi ve daha fazlasını içeriyor.

Hyper Scape Sezon 3, sezon boyunca kilidini açacağınız 100 yeni öğe içeren bir adet ücretsiz ve Premium Battle Pass sunuyor.

Premium Battle Pass: Ace Shrine Fox kıyafeti, silah tılsımı ve efnasevi Dragonfly silah görünümü 950 Bitcrown karşılığında açılabilir.

Hyper Battle Pass: Bir sürü kozmetik eşya için 25 Battle Pass (Rook Divided kıyafeti dahil) 2250 Bitcrowns karşılığında açılabilir.

Oyuncular, oyunu oynayarak ya da Ubisoft mağazalarından satın alarak  Bitcrown elde edebilirler.

Son olarak; Sezon 3’te bulunan 2 adet Başlangıç Paketi şunları içeriyor:

Prizma Güvenlik Paketi: Epik bir kıyafet, Emote ve 1000 Bitcrowns

Sezon 3 Başlangıç Paketi: Epik bir kıyafet, silah, konuşlanma bölmesi ve 2875 Bitcrowns

https://www.youtube.com/watch?v=MedmnZBDDU4&feature=youtu.be

Görüntülenmeler:
24
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com