Kategoriler

Konami, Suikoden 1 ve Suikoden 2 Remaster Oyunlarını Erteledi

Suikoden remaster

Konami, 2023 yılında piyasaya sürmeyi planladığı Suikoden 1 ve Suikoden 2 oyunlarının yeniden yapımlarını erteledi.

Remasterların çıkışı için sadece ‘mümkün olan en kısa sürede’ ifadesi kullanılan açıklamada, “Suikoden 1 and 2 HD Remaster: Gate Rune and Dunan Unification Wars’ın planlanan sürümü ile ilgili olarak, özel geliştirme ekibimizin Remaster’ları 2023’te yayınlamak için gösterdiği çabalara rağmen, kullanıcılarımızın hak ettiği kaliteli performans ve oyun deneyimini sağlamak için ek zamana ihtiyaç olduğu sonucuna vardık. Tüm Suikoden ekibi olarak Suikoden 1 ve 2 HD Remaster’ı mümkün olan en kısa sürede yayınlamak için çabalarımızı sürdürüyoruz.” denildi.

Konami geçtiğimiz Eylül ayının başında Suikoden ticari markasını yenilemiş ve bunu Tokyo Game Show 2022‘de remasterların duyurulması izlemişti. Paylaşılan fragman, yeni piksel sprite’lar ve ortamlar, ışık ve gölge gibi yeni ekran efektleri ve HD karakter portreleri de dahil olmak üzere bazı değişiklikleri gözler önüne serdi. Ayrıca, savaş efektlerinin kalitesini artırmak ve alandayken çevresel sesler eklemek için ses efektleri de güncellendi. Suikoden 1 ve Suikoden 2 Remasterlar PS4, Xbox One, PC (Steam) ve Switch için piyasaya sürülecek.

İlk olarak orijinal PlayStation‘da piyasaya sürülen Suikoden oyunları eleştirmenlerce beğenilen Japon RPG’leriydi. Yaratıcısı Yoshitaka Murayama, Dragon Quest ve Final Fantasy gibi oyunlara rakip olmayı amaçladı ve oluşturduğu kült seri halen sevgiyle anılıyor. Murayama şimdilerde Eiyuden Chronicle serisini yönetiyor. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes önümüzdeki yıl yayınlanacak.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ve Banishers: Ghosts of New Eden’dan Genişletilmiş Oynanış Videosu Paylaşıldı

Görüntülenmeler:
41
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com