Kategoriler

NBA 2K24, Steam’deki En Kötü İkinci Oyun Oldu!

NBA 2K24

Visual Concepts tarafından geliştirilip 2K‘nın yayınladığı NBA 2K24 oyunu, 8 Eylül‘de piyasaya sürüldü ve şimdiden Steam‘de en kötü puan alan ikinci oyun haline geldi.

Kobe Bryant Edition‘ı 1150 TL, Black Mamba Edition‘ı da 1900 TL’ye satılan NBA 2K24, çıkar çıkmaz 3 bine yakın kullanıcıdan ‘Son Derece Olumsuz‘ değerlendirmesi aldı. Bu da oyunu, en kötüler listesinde Overwatch 2‘nin ardından ikinci yaptı. NBA 2K24‘ün genel puanı 10.00 üzerinden 1.00 oldu, Overwatch 2‘nin puanı ise 0.99.

Steam‘deki NBA 2K24 incelemeleri gerçekten hayal kırıklığına uğramış oyuncuların yorumlarıyla dolu. Oyunu satın alıp deneyenler o kadar hayal kırıklığına uğramış ki endişelerini açıkça dile getirerek NBA 2K24‘ü popüler PC platformundaki en kötü ikinci oyun sırasına taşıdılar. Oyunun bu derece olumsuz eleştiri almasının sebepleri arasında; NBA 2K24‘te MyCareer‘in hikaye odaklı kısmının oyundan çıkarılması, çapraz oyun işlevselliğinde sınırlamaların olması, neredeyse hiç iyileştirme yapılmadan bir önceki oyunla aynı çıkması, PC’de edinilen sürümün yeni nesil olmaması, oyunda çok fazla hilecinin bulunması yer alıyor.

Ancak tüm bu olumsuz değerlendirmeye rağmen NBA 2K24 hala satın alınmaya devam ediyor. Oyunun sayfasına ve değerlendirmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Embracer, Borderlands’in Geliştiricisi Gearbox’ı Satmayı Planlıyor

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com