Kategoriler

Paycell’den PUBG: BATTLEGROUNDS kart çıktı!

Paycell'den PUBG BATTLEGROUNDS kart çıktı!

Paycell, PUBG: BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi KRAFTON ile iş birliği yaparak PUBG kartı çıkardı.

Türkiye’nin dijital ödeme ve uçtan uca finansal hizmetler platformu Paycell, popüler oyunlardan PUBG: BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi KRAFTON ile yaptığı iş birliğinde yeni bir adım daha attı. Oyun sektöründe dünyada bir ilk olan bu iş birliğine ilişkin bilgileri Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz ve Krafton TR ve MENA Direktörü Akın Sönmezler açıkladı.

PUBG Kartta Oyuncular için Çeşitli Avantajlar Var

Paycell PUBG Kart kullanan oyuncular çeşitli avantajlardan yararlanacak. Kartlarını aktifleştiren ve belirli tutarda harcama yapan oyuncular PUBG G-Coin paketleri kazanma fırsatı da bulacak. PUBG: Battlegrounds Paycell Kart’ı aktive edildiği andan itibaren oyuncular Nickel G-Coin Pack ve Bronze G-Coin Pack ayrıcalığından faydalanırken, her ay ilk harcamada tutardan bağımsız olarak Silver G-Coin Pack ve her ay 500 TL ve üzeri harcama yapıldığında da Golden G-Coin Pack kazanacak.

Serhat Dolaz: Oyuncular ödeme yöntemlerine de ilgili

Tanıtımda PUBG: BATTLEGROUNDS ile yapılan anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz, ‘Dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından PUBG: BATTLEGROUNDS’un geliştiricisi KRAFTON ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile oyuncuların deneyimlerini daha da zenginleştireceğiz. Bu anlaşma ile gaming sektörüne çok güzel bir start verdik. Bundan sonraki süreçte de oyuncuların yakından takip edeceği çok sayıda iş birliğini duyurmaya devam edeceğiz. Oyun sektörü, birçok sektörü hem etkiliyor hem de domine ediyor. Oyuncular özellikle cihaz satışlarından aksesuarlara ve oyun içi harcamalara kadar pek çok alanda kendilerini anlayan ve beklentilerine cevap veren ödeme araçlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bu noktada biz de Paycell olarak dünyada bir ilki gerçekleştirerek PUBG: BATTLEGROUNDS ile iş birliği yaptık ve sadece onlara özel bir kart hazırladık. Bu kart ile hem oyun içi alımlarını avantajlı ve güvenli kıldık hem de fiziki kartlar sayesinde onların gamer kimliklerine dokunduk.’ dedi.

VALORANT EMEA 2024 Kick Off Turnuvası Sona Erdi

Görüntülenmeler:
475
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com