Kategoriler

Rockstar, Grand Theft Auto 6 Oyununu Bu Hafta Duyurabilir

Grand Theft Auto 6

Rockstar Games, GTA serisinin bir sonraki oyunu Grand Theft Auto 6‘yı bu hafta içinde duyurmayı planlıyor. Bloomberg‘in haberine göre ayrıca, Rockstar‘ın 25. yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak önümüzdeki ay oyun için bir fragman yayınlayacak.

Tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunu olan GTA serisinin beşincisi 2013 yılında çıkmıştı. Grand Theft Auto VI, o zamandan beri mevcut konsollar için en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Geçen yıl GTA 6 testinden 90 saniyelik bir oynanış videosu sızmış, oynanabilir iki ana karakterden biri olan Lucia adlı kadın karakterin bir mağazayı soyuşunu izlemiştik. Başka bir görüntüde ise oyunun diğer oynanabilir karakteri, Vice City Metrosu‘na biniyordu. Bu da hikayenin Miami’nin kurgulanmış versiyonunda geçtiğine işaret ediyordu ki geliştirici daha sonra sızıntının içeriğini doğruladı.

GTA VI‘nın çıkış dönemi muhtemelen oyunun duyurusuyla açıklanacak. Rockstar’ın ana şirketi Take-Two daha önce, oyunun 2024 yılında çıkacağına dair imada bulunmuştu. Öte yandan Take-Two CEO’su Strauss Zelnick Mayıs ayında yaptığı açıklamada oyunla ilgili umutlarını ve ekipten beklentisini, “Bir yandan daha önce hiç görmediğiniz bir şey olmalı, diğer yandan da Grand Theft Auto hakkında sahip olduğumuz hissi yansıtmalı. Bu ekip için büyük bir zorluk.” sözleriyle belirtmişti. Bloomberg‘in kaynaklarına bakılırsa bunu başarıp başarmadıklarını çok yakında öğreneceğiz.

Yeni World of Warcraft Classic Sezonu Bu Ayın Sonunda Çıkacak

 

Görüntülenmeler:
45
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com