Kategoriler

Sand Land Oyununun Demosu Çıktı

Sand Land Oyununun Demosu Çıktı

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz manga sanatçısı ve Dragon Ball‘un yaratıcısı Akira Toriyama imzalı sevilen manga serisinden video oyuna uyarlanan Sand Land, Nisan ayındaki çıkışından önce bir demo ile karşımıza geldi. Demo Xbox Series X/S, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam’de yayınlandı.

Kuraklığın hakim olduğu bir kıyamet sonrası çöl dünyasında geçen Sand Land oyununda oyuncular, Fiend Prince olarak da bilinen Beelzebub‘a rehberlik ederek gizli Efsanevi Pınarı ortaya çıkarmak için maceracılardan oluşan bir ekibe katılacak. ILCA, tarafından geliştirilen ve araç aksiyonuna odaklanan bu aksiyon-RPG’de dünyayı gezecek ve rakipleri alt etmek için kendi tankları, motosikletleri ve diğer ulaşım araçlarını geliştirebilecekler.

Sand Land Demosunda Neler Var?

Sand Land‘in yayıncısı Bandai Namco, işte bu serüvenin demosunu yayınladı. Sand Land’in demosu haritanın sınırlı bir bölümüne erişim sağlıyor, Beelzebub, Rao ve Thief olmak üzere üç oynanabilir karakter içeriyor ve oyunculara oyunun Savaş Tankı, Savaş Zırhı ve Motosiklet oynanışını tattırıyor.

Elbetteki demodaki ilerleme oyunun tam sürümüne aktarılmayacak ancak sistemdeki demo kayıt verileriyle gerçek oyuna başlamak, hikayede Spino’ya ulaşırken araçları geliştirmek için kullanılan 30 B Sınıfı Çelik ve 30 B Sınıfı Cıvata gibi küçük bir bonus kaynak zulasının kilidini açacak.

Sand Land‘in demosu PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Steam için çıktı. Oyunun tam lansmanı ise 26 Nisan 2024 tarihinde olacak.

Sand Land Anime Serisi Bu Ay Çıkacak

Mangası ilk olarak 2000 yılında yayınlanan ve şu sıralar yeniden hatırlanan Sand Land‘in yeni bir anime uyarlaması da 20 Mart’tan itibaren Disney Plus ve Hulu‘da yayınlanacak.

Sand Land’in Oyun Uyarlamasından Hikaye Fragmanı Geldi

Görüntülenmeler:
390
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com