Kategoriler

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Çıktı ve Gerçekten Çok Büyük!

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Çıktı ve Gerçekten Çok Büyük!

Geliştirici Eric ‘ConcernedApe’ Barone, ‘çok büyük olmayacağı’ konusunda daha önce açıklama yapmıştı ancak Stardew Valley‘nin uzun zamandır beklenen 1.6 güncellemesi geldi ve kesinlikle devasa yama notları içeriyor.

Eric Barone, 2022 Haziran ayında Stardew Valley için 1.6 güncellemesi üzerinde çalıştığını söylemiş ancak bu güncellemenin mütevazı ve çoğunlukla modifikasyon odaklı olacağı konusunda hayranları uyarmıştı. Bu açıklamanın ardından uzun bir zaman geçti ve oyuncular nihayet Stardew Valley 1.6 güncellemesine kavuştu. Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte, 1.6’nın başlangıçta planlanandan çok daha iddialı hale geldiği ortaya çıktı.

Yama notlarından önce Barone, 1.6’da; bir büyük yeni festival ve iki yeni mini festival, yeni eşyalar ve üretim tarifleri, yeni diyalog satırları, yeni bir çiftlik türü, yeni oyun sonu içeriği, köylüler için kış kıyafetleri, yeni bir büyük sandık, PC’de 8 oyunculu co-op ve kedi ve köpekler için şapkalar da dahil olmak üzere bir dizi yeni eklentinin tanıtımını yaptı.

Stardew Valley‘nin 1.6 güncellemesi şu anda Steam ve GOG aracılığıyla PC’de mevcut ve Game Pass sürümü de ortaya çıkacak. Konsol ve mobil cihazlar için ise 1.6’nın mümkün olan en kısa sürede gelmesi bekleniyor. 1.6 güncellemesini buradan inceleyebilirsiniz.

Sand Land Oyununun Demosu Çıktı

Görüntülenmeler:
449
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com