Kategoriler

Street Fighter 6’nın Yeni Oynanabilir Karakteri Akuma’dan Yeni Fragman

Street Fighter 6'nın Yeni Oynanabilir Karakteri Akuma'dan Yeni Fragman

Capcom, beğenilen Street Fighter 6 oyununun bir sonraki oynanabilir dövüşçüsü olan Akuma‘dan ilk fragmanını yayınladı. Akuma, oyunun sürekli genişleyen kadrosuna yakında katılacak.

Seriye ilk kez 1994’te Super Street Fighter 2 Turbo‘da gizli bir boss olarak katılan Akuma, geçtiğimiz ay gelen Ed‘in ardından Street Fighter 6′nın 22. oynanabilir karakteri olacak. Ryu ve Ken‘in ustası Gouken‘in küçük kardeşi Akuma, serinin geri dönen diğer birçok karakterinde olduğu gibi, Street Fighter 6 için yeni bir görünüme kavuşuyor.

Street Fighter 6 serisine bu bahar katılacağı anons edilen Akuma Fighting Ground modunda bulunacak ve World Tour modunda da bir usta olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular onun öğrencisi olup görevlere çıkarken, World Tour’da Akuma’nın tanıtım fragmanında görülen Gokuento sahnesine gitmek mümkün olacak.

Diğer yandan Capcom, Street Fighter 6‘da ilk içerik yılının resmi olarak bitişine işaret eden Akuma’nın gelişinin yanı sıra oyunda sesle ilgili yeni özellikler ve Savaş Merkezi etkinlikleri sunacak. Üstelik Yönetmen Takayuki Nakayama‘ya göre Street Fighter 6 2. yıl çalışmaları da halihazırda devam ediyor.

Diablo 4’te Ağır Sınav Zamanı

Görüntülenmeler:
473
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com