Kategoriler

VALORANT Bugün Kapalı Betayla Konsollara Çıkıyor! Kaydoldunuz mu?

VALORANT Bugün Kapalı Betayla Konsollara Çıkıyor

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games bugün popüler, oynaması ücretsiz, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT Xbox Series X|S ve PlayStation®5 (PS5®) konsollarında oynanabilir hale geldi. Oyun ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Avrupa ve Japonya’da 14
Haziran 2024’te (bugün) başlayacak Kapalı Beta‘yla birlikte oyunculara sunulacak.

VALORANT Kapalı Beta

Riot Games, VALORANT’ın konsollara çıkışını ve Kapalı Beta’nın başlangıcını 2024 Summer Game Fest etkinliğinde açıkladı. Oyunun Baş Yapımcısı Andy Ho ve Prodüksiyon Direktörü Arnar Gylfason, dünya genelindeki konsol oyuncularının Kapalı Beta’ya nasıl kaydolabileceklerini ve hangi bölgelerde başlayacağını duyurdu. Xbox Series X|S ve PS5 için Kapalı Beta’ya buradan kaydolabilirsiniz.

Çapraz Platform Desteği Yok Ama…

VALORANT‘ın rekabete dayalı temel oynanışının korunması, konsollara geçişte en büyük öncelik oldu. Hem Xbox hem de PS5 sürümleri için özel bir oynanış tasarlandı. Oyunun meşhur rekabet bütünlüğü standartlarını sürdürebilmek adına, bilgisayar ve konsol sürümleri arasında çapraz platform desteği sağlanmayacak. Ancak oyuncular, VALORANT hesaplarına bağlı ortak bir envantere ve oyun ilerlemesine sahip olacaklar.

Tüm Platformlar İçin Eşzamanlı Güncellemeler

Bilgisayar ve konsol oyuncuları, tüm yamaları, dengeleme değişikliklerini, yeni ajanları, haritaları ve özel içerikleri eşzamanlı olarak alacaklar. Prodüksiyon Direktörü Arnar Gylfason, “VALORANT’ı farklı platformlara getirirken, oyunun yıllardır bilgisayar oyuncularına sunduğu takım çalışmasına ve taktiksel nişancılığa dayalı rekabetçi oynanış deneyiminden taviz vermememiz gerektiğini biliyorduk. Kontrol cihazında da doğal hissettirmesi gerekiyordu. Başarılı olduğumuzu umuyoruz, ancak son söz oyuncularda” ifadelerini kullandı.

VALORANT’ın Ajan Kadrosuna Ölümsüzlük Dokunuşu: Clove

Görüntülenmeler:
450
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com