Kategoriler

Warhammer 40,000: Darktide – Path of Redemption Güncellemesi Yayınlandı

Warhammer 40,000 Darktide - Path of Redemption Güncellemesi Yayınlandı

Fatshark, Warhammer 40,000: Darktide Path of Redemption güncellemesini bugün yayınladı. Darktide’ın ücretsiz güncellemesi yeni bir ödül sistemi getiriyor ve oyundaki kefaret sistemi yeniden şekilleniyor. Güncelleme ayrıca yeni bir düşman ve yeni bir özellik olan Personality Scourge’u da ekleyecek.

Warhammer 40,000: Darktide Path of Redemption güncellemesi, kefaret sisteminin yeni bir versiyonunu sunacak, ancak aynı zamanda ek destekleyici içerikle birlikte gelecek.

Güncellemenin İçeriği

Ödülleri toplamanın yeni ve ücretsiz bir yolu: Kefaret puanları artık 40’tan fazla kademeden oluşan bir ilerlemeye sahip olacak ve oyuncuların kazanılabilir ödüllerin kilidini açmasına olanak tanıyacak.

  • Mourningstar’da kefaretler için yeni bir yuva: Hestia, reddedilenlerin kefaretlerinin kaydını tutmaktan sorumlu olacak ve görevler sırasında seslendirmelerde Mourningstar mürettebatının geri kalanına katılacak.
  • 200’den fazla yeni ceza: Oyuncuların tamamlaması için oyuna bir dizi yeni ceza eklenecek. Bunlar yeni kategorilere ayrılacak.
  • 100’den fazla yeni kazanılabilir ödül: Bunlar arasında yeni nişanlar, portre çerçeveleri, ifadeler, pozlar, silah aksesuarları ve sadık Moebian 6. kıyafetleri gibi kozmetikler yer alacak.
  • Yeni ödül türü – unvanlar: Oyuncuların en etkileyici başarılarıyla övünmelerini sağlayacak.
  • Geliştirilmiş kefaret kullanıcı arayüzü ve menüsü: Oyuncuların kefaretlerini ve ödüllere doğru ilerlemelerini daha iyi takip etmelerini sağlayacak.
  • Yeni bulmacalar, zorluklar ve koleksiyon parçaları: Tertium Hive genelinde oyuncuların keşfedip çözmesi için çeşitli bulmacalar ekleniyor.
  • Yeni düşman: Dreg Tox Bombacısı, zehirli dumanlarla dolu Blight Bombaları fırlatarak sapkınların saflarına katılacak.
  • Yeni durum: Pox Gazı, Tertium’a yayılabilecek. Öneri: Çok derin nefes almayın.

Call of Duty: Mobile’da 4. Sezon Heyecanı Başlıyor

 

Görüntülenmeler:
504
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com