Kategoriler

WoW Cataclysm Classic’te Deathwing Azeroth’a Dönüyor! İşte Tarihi

WoW Cataclysm Classic'te Deathwing Azeroth'a Dönüyor! İşte Tarihi

WoW Classic‘te Deathwing, geçtiği kıtalarda dünyanın tabiatını sonsuza dek değiştirecek derin bir yara bırakarak 20 Mayıs‘ta Azeroth‘a dönüyor. World of Warcraft Cataclysm Classic; geliştirilmiş seviye atlama deneyimi, yeni zindan zorluğu sistemi ve daha fazlasıyla yeni bir WoW Classic çağı getirecek.

Çıkışından önce oyuncular, bölgesel bakımın tamamlanmasıyla 30 Nisan’da yayınlanmaya başlayacak olan genişleme paketi öncesi güncellemesindeki değişiklikleri görüp deneyimleyebilecek.

Güncellemenin İçeriği

Dünyada Yeni Değişiklikler

Deathwing’in Deepholm’dan yıkıcı kaçışının ardından Azeroth’un ortamında kalıcı değişiklikler.

Yeni Irklar: Worgenlar ve Goblinler

Alliance’ta müttefik ararken vahşi içgüdülerinin üstesinden gelmiş, lanetli Gilneas sakinleri olan esrarengiz ve hiddetli Worgenlar olarak oyna.
Ada ülkeleri, Deathwing tarafından yok edildikten sonra Horde’da kendilerine yeni bir yuva arayan, gemileri batmış Bilgewater Karteli Goblinlerine yardım et.

Yeni Meslek: Arkeoloji

Arkeoloji, oyunculara Azeroth’taki kazı alanlarını keşfederek dünyanın tarihsel önem taşıyan ırklarının geçmişine dair daha fazlasını öğrenip bir yandan da ödüller kazanma olanağı sunar.

Bazı Değişiklikler

Genişleme paketinin 2010 yılındaki ilk çıkışında bulunmayan ve Cataclysim Classic’e özgü olacak birkaç özellik de olacak:

Artırılmış ve düzene konmuş seviye atlama: İçerik güncellemelerindeki yüksek tempoyla oyuncuların yeni genişleme paketine daha hızlı geçebilmeleri için seviye atlama hızları düzenlenecek.

Genişletilmiş koleksiyon arayüzü: İlk kez Wrath Classic ile tanıtılan bu özellik, yeni transmog sisteminin hesap çapında yönetimine olanak sunacak.

Genişleme paketi öncesi güncelleme ayrıca; oyunculara yeni ırk/sınıf kombinasyonlarını deneme imkanı, güncellenmiş yetenek ağaçları ve klasik bölgelerde düzene konmuş seviye atlama sunuyor.

Warhammer 40,000: Darktide – Path of Redemption Güncellemesi Yayınlandı

Görüntülenmeler:
475
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com