Kategoriler

PUBG: BATTLEGROUNDS, 2022 Yılını PUBG ÖZETİ ile Kutluyor

PUBG Özeti 2022

PUBG: BATTLEGROUNDS oyununun oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu 2022 yılının ardından KRAFTON, oyuncuların 2022’deki unutulmaz anlarını ve savaş alanlarındaki başarılarını görebileceği PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M internet sitesini duyurdu.

PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M, 2022 yılı boyunca oyuncular tarafından yapılan özel anıları yaşatmak ve yad etmek için ilk kez hazırlandı. Oyuncular 2022 PUBG: BATTLEGROUNDS Özeti internet sitesini ziyaret ederek toplam saat ve oynanan maç sayısını, kazanılan tavuk yemeklerini, skor sayısı, silah başına skor sayısı ve daha fazlası gibi savaş alanlarındaki unutulmaz dönüm noktalarını ve başarılarını inceleyebilirler. Bununla beraber oyuncular bir amblem ile ödüllendirilecekler. Özet sayfası 16 Ocak tarihinden 16 Şubat tarihine kadar kullanılabilir.

Son olarak oyuncular, sahip olduğu istatistikleri PUBG: BATTLEGROUNDS topluluğuyla paylaşarak en havalı PUBG: BATTLEGROUNDS ürünlerine sahip olma şansına sahipler. Katılmak için oyuncuların gerekli hashtag’leri kullanarak ÖZET internet sitesinden sosyal medya platformlarına istatistiklerinin bir ekran görüntüsünü yüklemeleri gerekmekte: #PUBGÖzetim #Benim2022m. PUBG: BATTLEGROUNDS eşyaları rastgele olarak toplam 22 kazanana verilecek. 2022 Özeti – Hashtag Etkinliği 30 Ocak tarihine kadar geçerli olacak.

PUBG: BATTLEGROUNDS, 2023’ye Güncelleme 21.2 ile Başlıyor

Görüntülenmeler:
26
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com