Kategoriler

System Shock Remake Oyunu Yine Ertelendi

System Shock

Uzun zamandır beklenen System Shock remake oyununun kesin çıkış tarihi belli oldu ve bu yeni bir ertelemeye işaret ediyor.

Yayıncı Prime Matter, System Shock remake oyununu bu ay içinde piyasaya sürmeyi planlamıştı ancak son açıklamasında, “Oyunu Mart ayı sonuna kadar piyasaya sürmeyi umuyorduk, ancak bu bizim ulaşamayacağımız bir şeydi; sonuçta biz sadece insanız” dedi.

Yeni planlamaya göre; System Shock, 30 Mayıs‘ta Steam, GOG ve Epic Games Store‘da yayınlanacak. Ön siparişte 399 TL’den satışa sunulan oyunu önceden alanlar System Shock 2: Enhanced Edition‘ın bir kopyasına hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacak.

Diğer yandan System Shock versiyonunun konsollara gelmesini bekleyen oyuncular biraz daha bekleyecek. Zira remake oyun, Mayıs ayından sonra PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S‘ye çıkacak.

1994 çıkışlı birinci şahıs RPG oyunu System Shock‘un yeniden yapımı uzun zaman aldı. Nightdive Studios, remake versiyonu ilk kez 2015‘te duyurdu ve oyundan ilk görüntülere ertesi yıl kavuştuk. Stüdyo 2021‘in başlarında System Shock‘un o yaz geleceğini söyledi ama bu mümkün olmadı. Prime Matter‘a göre en son sürüm; görselleri, sesi, kontrolleri ve arayüzü yükseltirken etkili orijinal oyunun oynanışını da koruyacak.

System Shock‘un PC demosunu buradan deneyin. Bu uzun bekleyişe değmiş mi, değmemiş mi karar verin.

Tekken 8’den Marshall Law Oynanış Fragmanı Geldi

Görüntülenmeler:
22
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com