Kategoriler

Tekken 8’den Marshall Law Oynanış Fragmanı Geldi

Tekken 8 Marshall Law

Bandai Namco Entertainment, Tekken 8 karakterlerinden Marshall Law‘ın yeni görünümünü, hareketlerini ve daha fazlasını gözler önüne seren yeni oynanış fragmanını yayınladı.

Marshall Law‘ın ağır vuruş komboları Tekken 8‘de geri dönüyor. Yeni fragman, tarihteki en büyük dövüş sanatları aktörlerinden biri olan Bruce Lee‘den ilham alan Tekken serisinin usta karakteri Marshall Law‘a odaklanıyor. Seriye ilk Tekken oyununda katılan ve o zamandan beri oyunlarda yer alan Law‘ın en yeni hali, Tekken 7‘dekinden çok da farklı değil, ancak şimdi oldukça sağlam görünüyor. Gerçi oyunun tüm karakterlerinin Tekken 8 versiyonları daha etkileyici olacağa benziyor.

Karakterin oynanış videosundaki rakibi, daha önce başka bir fragmanda da yer alan Paul Phoenix oldu. Law bu sefer nunchakularını kullanıyor ve bu da ona uzun menzilde avantaj sağlmakla birlikte, diğer saldırıların daha fazla kombinasyonunu sunuyor.

Oynanış videosunun sonunda resmi çıkış tarihi yine açıklanmayan Tekken 8; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S‘de mevcut olacak. Bandai Namco, geçtiğimiz dönemde Nina Williams ve Paul Phoenix‘in fragmanlarını yayınlamıştı.

Dead Island 2’nin Oynanabilir Karakterleri

Görüntülenmeler:
25
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com