Kategoriler

The Crew 2 – Season 8 Episode 1: USST Cities ile İkonik Yarış Geri Dönüyor

The Crew 2 - Season 8 Episode 1: USST Cities

Ubisoft, en son The Crew 2 ücretsiz güncellemesi olan Season 8 Episode 1: USST Cities‘i Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Windows PC‘de yayınladı.

8. Sezonun bu ilk bölümünde The Crew 2, daha önce 3. Sezonda oyuncuları ülkeyi Doğudan Batıya dolaşan US Speed ​​Tour‘a davet ediyor. Oyuncular New York sokaklarında, Miami, Seattle veya Los Angeles yollarında yarışacak. The Crew 2‘nin USST Cities bölümü, önümüzdeki sekiz hafta boyunca toplam 16 etkinlik olmak üzere her hafta iki yeni etkinlik içeriyor.

USST Cities ayrıca hem ücretsiz hem de premium olmak üzere 50 kademeli yeni özel ödül içeren yepyeni bir Motorpass sunuyor. Pagani Zonda F Primary Edition (Hypercar), Mini Cooper S Checkered Edition (Touring car), Chevrolet Corvette C8.R, Audi RS 5 Coupé USST Official Edition (Street Race) veya yeni öğeler, kıyafetler, para paketleri bunlar arasında yer alıyor.

The Crew 2 – Season 8 Episode 1: USST Cities‘de, önceki Motorpass‘taki araçlar mağazaya geri gelmeye devam ederek oyuncuların araçları dolar veya CC ile satın almalarına olanak tanıyacak. Geri dönüş yapacak araçlar Bentley Mulliner Bacalar (Sokak Yarışı), Jaguar F-Type SVR Coupé Professional Edition (Sokak Yarışı), Jaguar E-Type Series 1 Cabrio (Sokak Yarışı) ve KTM 450 EXC Nighthawk Sürüm (Motosiklet) olacak.

Mağaza Saleen S1GT4 Cup (Touring car), Spyker C8 LaViolette GT2-R (Touring car), KTM X-BOW GT2 (Touring car) gibi yeni araçların eklenmesiyle daha da büyüdü. 8. Sezon 1. Bölüm avatar kıyafetleri, dumanlar, lastikler, parlamalar, cam filmi dahil olmak üzere 40 yeni öğeyle yeni özelleştirme seçeneklerini beraberinde getiriyor.

En meraklı oyuncular için ücretsiz olarak yeni bir oyun alanı da sunulacak: Chicago yakınlarındaki Michigan Gölü kıyısında yer alan Motorflix Arena. Oyuncular, 8. Sezonun çıkışıyla birlikte büyük virajları ve su altı tünellerini sürmenin keyfini yaşayacak.

Anno 1800 Oyunu Yeni Nesil Konsollara Geliyor

 

Görüntülenmeler:
21
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com