Kategoriler

The Elder Scrolls Online’da Yeni Macera: Morrowind Üzerindeki Gölge

The Elder Scrolls Online Scribes of Fate DLC

ZeniMax Online Studios ekibi, The Elder Scrolls Online oyununun 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge‘yi duyurdu.

The Elder Scrolls Online‘da bu yılın hikâyesi oyuncuları Morrowind‘e geri götürüyor ve The Elder Scrolls‘da 1994‘ten beri görülmeyen yerleri keşfetmelerine olanak sağlıyor. Morrowind Üzerindeki Gölge macerası, martta çıkış yapan Scribes of Fate zindan DLC‘si ile başlayan ve yayınlanan birçok farklı içerikle bağlanan sürükleyici bir hikâye anlatıyor. Hikâye haziranda Necrom bölümü ile devam ediyor. Oyuncuları en çok heyecanlandıracak kısımsa ekibin, haziranda Necrom bölümünün çıkışıyla gelecek olan yeni oynanabilir sınıf Arcanist hakkındaki duyurusu oldu.

The Elder Scrolls Online Scribes of Fate DLC’si

İki adet yeni dört oyunculu PvE zindan içeren Scribes of Fate DLC‘si bu mart çıkarak Morrowind Üzerindeki Gölge efsanesini başlatıyor. Oyuncular Scrivener’s Hall‘daki Scribes of Mora‘nın sapkın müritleriyle savaşıp onları aşacak veya Bal Sunnar‘ın zaman büyülerine karşı çarpışacaklar. Scribes of Fate 13 Mart 2023’te PC/Mac platformlarına, 28 Mart 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına çıkıyor.

The Elder Scrolls Online: Necrom Bölümü

Scribes of Fate DLC‘sinin ardından The Elder Scrolls Online: Necrom bölümü de bu haziran çıkıyor. Necrom bölümü, 30 saatlik yepyeni hikâye içeriğiyle oyuncuları iki yeni yoldaşla beraber Doğu Morrowind‘deki olağandışı yeni bölgelere götürüyor. Yeni bölgelere ek olarak Necrom ayrıca ESO‘da en çok istenen özelliklerden biri olan yeni bir oynanabilir sınıfla, yani Arcanist ile birlikte geliyor. ESO‘nun yedinci ve en yeni sınıfı Arcanist, Oblivion diyarındaki Daedric Prensi‘nden alınan yeni yetenekler ve mekanikleri de beraberinde getiriyor. The Elder Scrolls Online: Necrom 5 Haziran 2023’te PC/Mac platformlarına, 20 Haziran 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına geliyor.

The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC’si Çıktı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com