Kategoriler

Valve Yakında CS:GO Devam Oyununun Beta Testine Başlayabilir

CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive‘in piyasaya sürülmesinden on yıldan fazla bir süre sonra Valveın taktiksel nişancı oyununun yeni bir versiyonunu duyurmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Ayrıca, bir beta sürümü de bu ayın sonunda geliyor gibi!

Espor muhabiri Richard Lewis‘e göre; Valve bir süredir CS:GO‘nun devamı üzerinde çalışıyor. Stüdyonun yakın zamanda Seattle‘a uçan bir grup profesyonel oyuncuya gizli bir oyun testi için ev sahipliği yaptığı da belirtildi. Lewis, Valve‘ın en geç 1 Nisan’a kadar daha geniş Counter-Strike topluluğuyla oyunun beta testine başlamayı planladığını da söyledi. Lewis‘in kaynaklarından biri, “En büyük öncelik, oyunu ortaya çıkarmak, ardından hataları düzeltmek ve insanların CS’den beklediği seviyeye getirmek,” dedi.

Yeni Counter-Strike‘ın, Valve‘ın oyun motorunun en son sürümü olan Source 2 ile gelişmiş grafiklere sahip olacağı bildiriliyor. İlaveten Lewis, oyunun CS‘i Valorant ile uyumlu hale getirecek ve gecikmeyi azaltacak bir özellik olan 128-tick sunucuları destekleyeceğini ve Valve‘ın matchmaking deneyimini önemli ölçüde iyileştirdiğini de belirtti.

Bu ayın başında birkaç CS:GO hayranı, NVIDIA‘nın GPU sürücülerinin Şubat ayından bu yana “csgo2.exe” ve “cs2.exe” referanslarını içerdiğine dair kanıt bulmuştu. Bu da Lewis’in iddialarının pek de yanlış olmadığını gösteriyor ancak Valve‘dan henüz bir yorum gelmedi.

Valve’dan Oyunculara 2022 Steam Retrospektifi

Görüntülenmeler:
25
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com