Düzgün bir koltuk alın, ağrılarınızdan kurtulun! MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu Düzgün bir koltuk alın, ağrılarınızdan kurtulun! MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu
Düzgün bir koltuk alın, ağrılarınızdan kurtulun! Uzun zamandır kıytırık bir sandalyede oturup çalışmak zorunda kalan Burak sırt ve boyun ağrıları ile mücadele ediyordu. Sonunda... Düzgün bir koltuk alın, ağrılarınızdan kurtulun! MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu

Düzgün bir koltuk alın, ağrılarınızdan kurtulun! Uzun zamandır kıytırık bir sandalyede oturup çalışmak zorunda kalan Burak sırt ve boyun ağrıları ile mücadele ediyordu. Sonunda taksit çukuruna düştü ve kendisine MSI’ın oyuncu koltuğunu aldı, ağrılarından kurtuldu.

Önceki videoda tek tek anlatmamıştık o yüzden onu yayından aldık. Bu videoda seslendirmeyle beraber montajı tek tek anlattık. Özellikle montajdaki önemli noktaları vurguladık.

Eğer oyuncu koltuğu aldıktan sonra kurulumunda zorlanıyorsanız bu videoyu bir kurulum rehberi olarak da seyredebilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde çok fazla PC başında zaman geçirir olduk. O yüzden böyle bir koltuk almanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.