Kategoriler

Lords of the Fallen, Bu Ekimde Geliyor

Lords of the Fallen

Geliştirici Hexworks, yeni Lords of the Fallen oyunu için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oyunun çıkış tarihi ve ön sipariş bilgileri de açıklandı.

Lords of the Fallen‘ın yeni oynanış fragmanında, Iron Maiden‘ın Fear of the Dark şarkısı çalmaya başladığında oynanış görüntüleri geliyor ve oyuncuların Mournstead‘in karanlık diyarındaki yolculuklarında karşılaşacakları bazı korkunç düşmanlara, boss’lara ve ortamlara dair ipuçları veriyor.

FromSoftware‘in sektöre damgasını vuran Dark Souls‘tan büyük ölçüde ilham alan Lords of the Fallen‘ın, yayıncı CI Games‘in 2014 tarihli aynı adlı oyunuyla karıştırılmaması gerekiyor. Yeni Lords of the Fallen, ilk olarak Aralık 2014’te Lords of the Fallen 2 olarak onaylanmış ve 2017’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Dokuz yıl sonra adındaki 2’yi bırakan oyun seriye yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Lords of the Fallen‘ı ön sipariş etmek isteyenler Standart, Deluxe ve Collector’s sürümleri arasında seçim yapabilecekler. Oyun, 13 Ekim 2023 tarihinde PC, PS5 ve Xbox Series X|S için çıkacak.

Mortal Kombat 1’in Duyuru Fragmanı Çıktı

Görüntülenmeler:
30
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com