Kategoriler

Mortal Kombat 1’in Duyuru Fragmanı Çıktı

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat‘ta yeni bir dönem başladı. Geliştirici NetherRealm Studios, efsanevi dövüş serisinin bir sonraki oyunu Mortal Kombat 1‘in duyuru fragmanını yayınladı.

Oyun, beklenen Mortal Kombat 12 ismi yerine Mortal Kombat 1 adını aldı. Çünkü Mortal Kombat 1, serinin bir nevi yeniden başlatılması ve Liu Kang‘ın 2019‘daki Mortal Kombat 11‘de tanrılığa yükseldikten sonra kurduğu Yeni Çağ zaman çizelgesinde geçiyor.

Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından yaratılan yeniden doğmuş Mortal Kombat Evreni‘ni keşfedeceğimiz Mortal Kombat 1; yeni bir dövüş sistemi, oyun modları ve ‘Fatality’ler ile ikonik serinin yeni bir dönemini başlatıyor. Hikaye Modu; Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kung Lao, Kitana, Mileena, Shang Tsung, Johnny Cage dahil olmak üzere çeşitli efsanevi dövüşçüler için klasik rekabetlere ve orijinal geçmiş hikayelerine beklenmedik dönüşler sunuyor.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023‘te PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’de satışa sunulacak. Ön siparişler 19 Mayıs’ta başlayacak ve PlayStation ve Xbox oyuncuları Ağustos ayında Beta erişimine sahip olacak.

Epic MEGA İndirim Başladı

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com