Kategoriler

Street Fighter 6 Demosu Çıktı

Street Fighter 6 demo

Street Fighter 6 etkinliğinde, efsanevi dövüş serisinin son oyunu için bir demonun PlayStation 5 ve PlayStation 4‘te ve yakında diğer platformlarda olacağı duyuruldu. Ayrıca 1. yıl DLC savaşçılarının kim olacağı ile tek oyunculu World Tour modunun yeni detayları da açıklandı.

Yayınlanan demo, oyuncuların, World Tour moduna ve Fighting Ground‘daki belirli modlara göz atmalarını sağlayacak. Demo şu anda PS5 ve PS4 için mevcut, 26 Nisan‘da da Xbox Series X, Xbox One ve Steam‘e gelecek. Street Fighter 6′nın, dövüş hayranlarının yıllarca geri gelmesini sağlayacak bir platform olmasını amaçlayan Capcom, her şeyi taze ve heyecanlı tutmak için yeni dövüşçüler yayınlayacak.

1. yıl DLC‘si kapsamında; Street Fighter 5‘in Rashid‘i 2023 yazında gelecek, yeni gelen A.K.I. 2023 sonbaharında ikinci dövüşçü olacak. Street Fighter 4/5‘ten Ed, 2024 kışında gelecek ve Super Street Fighter II Turbo‘dan Akuma, 2024 ilkbaharında 1. yılı bitirecek. Yeni dövüşçüler aynı zamanda World Tour moduna eklenecek. Böylece oyuncular bu karakterlerle etkileşim kurabilecek, geçmişleri hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve hareketlerini kendi Avatarlarına dahil edebilecek.

Street Fighter 6, 2 Haziran 2023‘te konsol ve PC kullanıcıları için erişilebilir olacak. Oyunun demosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Atari, 100’den fazla PC ve Konsol Klasiğinin Haklarını Satın Aldı

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com