Kategoriler

Until Dawn Geliştiricisi Supermassive, Dead by Daylight Spin-off’u Yapıyor

Dead by Daylight

Behaviour Interactive, Dead by Daylight için iki spin-off oyun da dahil olmak üzere planlarını açıkladı. Bunlardan en dikkat çekeni, Until Dawn ve The Quarry‘nin yaratıcısı Supermassive Games tarafından geliştirilen proje oldu.

Dead by Daylight yan oyunu; ana oyunun arka planında yer alan güçlü ölüm kalım seçimleriyle dolu yoğun bir anlatı deneyimi sunan, yeni bir karakter kadrosuna sahip tek oyunculu interaktif bir hikaye oyunu olacak.

Geliştirilmekte olan bir diğer yan oyun ise geçtiğimiz yıl Behaviour Interactive‘a katılan Midwinter Entertainment‘ın co-op oyunu olacak. Henüz çok erken aşamada olan bu oyun açgözlülük ve güç arzusu temalarına odaklanacak ve üç oyuncuya kadar takım kurulabilecek.

Öte yandan 13 Haziran’da satışa sunulacak olan bir sonraki DbD bölümünde; End Transmission, Returnal’daki Atropos‘tan farklı görünmeyen başka bir gezegende geçen yeni bir harita ile oyuna bilim kurgu korkusu getirecek. Önümüzdeki yıl içinde Behaviour, dört bölüm eklemeyi planlıyor. Bunların yanı sıra, sadece hayatta kalanlara özel iki ekstra bölüm daha olacak. Bu hayatta kalanlardan birinin kim olacağını zaten biliyoruz: Nicolas Cage. Aktör oyunda kendisini oynuyor.

Lords of the Fallen, Bu Ekimde Geliyor

Görüntülenmeler:
26
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com