Kategoriler

Valve, Steam Deck Kullanıcısından Gönderdiği Hindi Fritözünü Geri İstedi

Steam Deck

Valve, bir Steam Deck kullanıcısına, onarılmış cihazla birlikte bir hindi fritözü gönderdi. Yanlışlığın farkına varan firma kullanıcıdan ürünü geri göndermesini istedi.

Valve‘ın el konsolu Steam Deck şimdiye kadar bir milyondan fazla satıldı. Şirket, başlarda yaşanan tedarik sorunlarını düzeltmeyi başarmış olsa da, nakliye departmanında hala çözülmesi gereken bazı pürüzler var gibi görünüyor.

Reddit kullanıcısı throwaway19712654876, bekledikleri onarım siparişine yapılan beklenmedik bir eklemenin resmini yayınladı; bir hindi fritözü. Ücretsiz hindi fritözü almanın hiç sorun olmadığını belirttikten sonra kullanıcı Valve‘a ulaştı. Şirketin bu sorunun kaynağını bulup çözmesi için üç günlük bir araştırma yapılması gerekti. Valve‘ın onarım merkezi, hindi fritözünün el konsolu ile birlikte ‘yanlışlıkla’ gönderildiğini belirtti. Bunun kendi hataları olduğunu kabul eden yetkililer fritözün geri gönderilebilmesi için kullanıcıya bir posta etiketi verileceğini söylediler.

Sürpriz komplikasyonlara rağmen kullanıcı, el konsolunun geri dönmesi ve hindi fritözünün artık sadece bir anı olması nedeniyle, sorunun kendi tarafında çözülmesinden dolayı muhtemelen memnundur. Öte yandan Steam Deck artık binlerce oyunu destekliyor ve yurt dışındaki birçok kullanıcı, kendilerini devasa bir oyun kitaplığı ile şımartmak için Noel tatilinde ekstra boş zaman bulabilecek.

Steam Deck Taşınabilir Oyun Konsolu Nihayet Geliyor

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
El Konsolları · Konsol
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com