Kategoriler

Amazon Türkiye, Gaming Week Kampanyasını Başlattı

Amazon Gaming Week

Amazon Türkiye‘nin level atlatan indirimleri ile oyun severlerin yüzlerini güldüren Gaming Week kapmayasının 2023 yılı fırsatları başladı. 6 – 12 Haziran arasında geçerli kampanya kapsamında Logitech, Philips, Samsung, LG, HyperX, MSI gibi markaların oyunculara yönelik ürünlerinin dâhil olduğu yüzlerce ürün avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Kampanya boyunca cazip fiyatlarla sunulacak ürünler; Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar, Monitörler, Bilgisayar Aksesuarları, Bilgisayar Bileşenleri ve Oyuncu Koltukları olacak.

Prime üyeleri satın alacakları ürünlerde her zaman olduğu gibi ücretsiz ve hızlı kargo seçeneklerinden yararlanırken Prime Gaming ile haziran ayında Sengoku 2, Mutation Nation, Soccer Brawl, Over Top, The Super Spy, Top Hunter, Neverwinter Nights Enhanced Edition, Autonauts, Roguebook, Once Upon a Jester, Gems of Destiny: Homeless Dwarf oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek.

Çok sayıda ünlü markanın dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarını, monitörlerini, bilgisayar aksesuarlarını, bilgisayar bileşenlerini, oyuncu koltuklarını, televizyon ve projeksiyonlarını uygun fiyatlarla oyuncularla buluşturan Gaming Week kampanyasını buradan inceleyebilirsiniz.

The Elder Scrolls Online Necrom Bölümü PC İçin yayında

 

Görüntülenmeler:
42
İlgili Kategoriler
Diğer · Dizüstü · Ekipman · Masaüstü · Monitör · Notebook · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com