Kategoriler

ASUS İlk Yeni Dönem Yapay Zeka Bilgisayarını Tanıtacak

ASUS İlk Yeni Dönem Yapay Zeka Bilgisayarını Tanıtacak

ASUS, ‘Next Level AI Incredible’ sanal lansman etkinliğinin 20 Mayıs, saat 19.00’da gerçekleşeceğini duyurdu. Yalnızca çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek bu etkinlikte, ilk yeni dönem ASUS AI PC olan birinci sınıf bir ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar tanıtılacak.

Microsoft, Qualcomm ve ASUS işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan lansman etkinliği, bilgi işlemin yapısını yeniden tanımlayacak olan yeni dönem ASUS AI PC’lerin ilkini kutlayacak. Bu çığır açan yapay zeka destekli teknoloji nesli, dijital dünyada yeni ufuklar açacak.

Yeni dizüstü bilgisayar, geleneksel sınırları aşarak ve gelişmiş yapay zeka yeteneklerinden yararlanarak ASUS AI PC’lerde yeni bir çağ başlatacak. ASUS ve Microsoft’un en yeni yapay zeka işlevleri için kapsamlı desteğiyle, bireysel gereksinimlere göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş yapay zeka deneyimleri sunuyor.

Sanal lansman etkinliği sırasında ASUS Eş CEO’su S.Y. Hsu‘ya sektör devleri Qualcomm ve Microsoft’tan seçkin konuşmacılar eşlik edecek. Birlikte, yeni nesil ASUS AI PC’lerin geliştirilmesine yaptıkları katkılar hakkında paha biçilmez bilgiler sunacaklar ve bu olağanüstü yeniliği hayata geçiren işbirliğine dayalı çabalara ışık tutacaklar.

Yapay Zeka Destekli Yeni ASUS Vivobook S Serisi Duyuruldu

Görüntülenmeler:
278
İlgili Kategoriler
Masaüstü
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com