Kategoriler

Harman Kardon Aura Studio 4 Satışa Sunuldu

Aura Studio 4

Hoparlör, kulaklık ve lüks segmentteki araçlar için ses sistemleri üreten Harman Kardon, bluetooth hoparlörü Aura Studio 4’ü piyasaya sürdü. Harman Kardon tarafından tasarlanan Aura Studio hoparlör serisinin geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen ilk ürünü olan Aura Studio 4, orta ve yüksek frekanslar için ayrılmış 6 hoparlör ve zemine dönük 5.2 inç subwoofer dizilimi ile 360 derecelik ses deneyimi sunuyor. Aura Studio 4, sorunsuz kablosuz akış sağlayarak aynı anda iki cihaz ile eşleştirilebiliyor. Hoparlörün bir adet de aux kablo girişi bulunuyor.

Aura Studio 4, transparan kubbenin tabanına yerleştirilen 324 ayrı kristal sayesinde ortam ışığı veriyor. Işık animasyonu paletinde Kutup Işığı, Evren, Yağmur Damlası, Bulut ve Ateş adı verilen hareketli ışık modları yer alıyor.

Üretiminde sürdürülebilir malzemeler kullanılan Aura Studio 4, hoparlör ızgarası kumaşı yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyester iplikten dokunan  yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum bileşenlere sahip olmasının yanı sıra hoparlör muhafazası da yüzde 85 geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. İsviçre’de düzenlenen Montreux Caz Festivali‘nde Harman Kardon‘un 70. yıl dönümü kutlamalarında tanıtımı yapılan Aura Studio 4, ABD’nin ardından 15 Eylül’den itibaren Avrupa ve Türkiye’de de satışa sunuldu.

Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster 2024’te Geliyor

 

Görüntülenmeler:
22
İlgili Kategoriler
Hoparlör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com