Kategoriler

AGON by AOC’den Yeni Oyun Monitörü: AOC GAMING 16G3 

AOC GAMING 16G3

AGON by AOC, AOC GAMING’in ilk portatif oyun monitörü AOC GAMING 16G3‘ü duyurdu. 15.6 inçlik Full HD IPS ekrana sahip olan AOC GAMING 16G3, 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi ile sunuluyor. Ayrıca 250 cd/m² parlaklığa ve 1000:1 kontrast oranına sahip. 11.5 mm profil ve 1.1 kg’dan hafif tasarıma sahip olan 16G3‘ün, 15.6 inç ekranı bulunuyor.

Daha fazla güvenlik için yastıklı bir taşıma çantası ile sunulan 16G3 modelinin tasarımını dahili bir akıllı ayak tamamlıyor ve bununla uzayan gaming seansları sırasında akla gelebilecek her noktadan en konforlu görüntüleme deneyimi amaçlanıyor. Auto-Pivot işlevi sayesinde portre ve manzara modları arasında geçiş, modelin içindeki i-Menu yazılımı üzerinden gerçekleştiği için sezgisel işliyor.

AOC GAMING 16G3, gaming dünyasının modern çok yönlülüğüne hitap eden geniş yelpazede konektivite seçenekleri sunuyor. microHDMI girişi eski nesil ve yeni nesil konsollar (PS4, PS5 ya da Xbox One, Xbox Series S ya da X gibi) ve önceki nesil diz üstü bilgisayarlar ile birlikte çalışırken, USB-C girişlerinden biri DisplayPort Alt Modu’nu ve güç ünitesini destekleyerek modern diz üstü bilgisayarlara pürüzsüz bir bağlantıyı mümkün kılıyor. 16G3 modelinin ikinci USB-C portu ise Doğru Akım (DC) güç girişini sağlayarak kablo yönetimini kolaylaştırıyor. Bu doğru akım gücü, ilk USB-C portundan ona bağlı diz üstü bilgisayara yönlendirilebilir ve hem şarj olmasını hem de aynı anda ekranın paylaşılmasını sağlar. Bu taşınabilir modelde iki adet 1W’lık hoparlörün yanı sıra ve kulaklık kullanan oyuncular için bir de kulaklık çıkışı var.

16G3 bir oyun ekranı olarak ana kullanımının yanı sıra, diz üstü bilgisayarlara bağlanarak ikinci bir ekran olarak da yararlanabiliyor. Bir 50x50mm VESA montajı desteği sayesinde, sabit bir kurulum da mümkün. 16G3, 2023 yılının Eylül ayının ortalarından itibaren satışa sunuldu.

The Elder Scrolls 6, PlayStation’da Çıkmayabilir

 

Görüntülenmeler:
74
İlgili Kategoriler
Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com