Kategoriler

Sony Xperia Z2 İncelemesi (Video)

UYGULAMALAR
Cihaz üzerinde Sony’nin de pek çok uygulaması bulunuyor malumunuz. Ancak kimi uygulamaların “Bu uygulama sizin ülkenizde kullanılamıyor.” hatası vermesi can sıkıyor (Video Unlimited, PlayStation Mobile vs). Bunun haricinde eski bir Walkman Phone kullanıcısıysanız gözünüze, eski dost Walkan çarpabilir ilk olarak. Peki yeni Walkman, eski Walkman’i aratıyor mu dersiniz?

Aslına bakacak olursanız müzikçalar olarak Walkman’ler ya da özel Walkman tuşu bulunan Walkman Phone’lar insanı daha bir havaya sokuyor kuşkusuz. Ancak Xperia Z2 de yeterince havalı bir cihaz ve ses kalitesi de muazzam. Dilerseniz hoparlör kullanın, dilerseniz kulaklık; Z2’nin çıkardığı sesi çok seveceksiniz. Bu konuda anlaşalım ve devam edelim.

ClearAudio+ desteğiyle birlikte tek dokunuşla ses frekanslarını otomatik olarak ayarlayan ve optimum ses performansı vadeden Xperia Z2’nin bir diğer güzel özelliği de Dinamik Ses Dengeleyici. Walkman cihazlardan aşina olduğumuz buy özellik, farklı ses seviyesindeki müzikleri tek bir seviyede dengeliyor. Böylece sessiz sakin bir şarkı dinledikten sonra bangır bangır bir şarkıya geçince, ses ayarını bulana kadar kulak zarınız patlamıyor. (Zamanında çok işime yaramıştı bu özellik, oradan biliyorum nasıl bir nimet olduğunu-Mert). Gözler bir zamanlayıcı da aradı ama, ne yazık ki yok. Eh, ne yapalım. Z2nin sesini güzelleştiren diğer teknolojiler arasında da Clear Stereo, Clear Bass ve Clear Phase bulunuyor.

fragtist-sony-xperia-z2-10

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com