Kategoriler

Tunçmatik EnergyCard 1400 Powerbank İncelemesi

Tunçmatik EnergyCard 1400, acil durumlarda hayatınızı kurtarabilir.

Cüzdana sığacak powerbank’i kim istemez!

Tunçmatik benim yıllardır çok takdir ettiğim, son derece kaliteli ürünler üreten bir Türk firmasıdır. Özellikle çok çeşitli ve hem yaratıcı hemde işlevsel tasarımlara UPS’leriyle tanıdığımız firmanın Tunçmatik EnegyCard 900 ürününü daha önce incelemiştik.

Tunçmatik EnergyCard 1400 aslında 900 versiyonuyla aynı kasaya ve özelliklere sahip. Yani yukarıda linklediğim incelemeyi okumuşsanız burada 1400’ün farklarını bulabilirsiniz. Okumamışsanız tek tıkla o incelemeye gidip okumanızı tavsiye ederim. Sonra lütfen buraya dönün çünkü ben Mert’in incelemesindeki teknik ve fiziksel ayrıntıları atlayıp şarj performansından bahsedeceğim.

Yalnız şarj performansına girmeden önce şunları ekleyeyim:

Test için gelen iki ürünün de iPhone (Lightning) uyumlu olanları elimize geçmedi. Oysa şarjı en çabuk biten telefon, malumunuz iPhone olduğundan ondan test etmek isterdim. Ben de onun yerine Asus Zenfone 2′yi kullandım.

İkincisi, bu ürünü şarj etmek için bir micro USB-USB 2.0 kablosuna ihtiyacınız olduğu. Bu kablo tabii ki ürünün kutusundan çıkıyor. Ama pil bittiğinde doldurmak için bu kabloyu el altında bulundurmanızda fayda var.

Tunçmatik EnergyCard 1400, isminden de anlaşıldığı üzere 1400 mAH’lik bir pil. Uygulamada 2 saate kadar konuşma desteği veriyor. Sakın ola bu aleti telefonunuzu tamamen şarj edecek bir pil gibi düşünmeyin. Tunçmatik EnergyCard 1400 ancak acil durumlarda telefonunuza fazladan destek çıkacak bir ürün. Zaten ürünün kılavuzunda Aki Şarj Döngü Sayısı 300 olarak belirtilmiş. Yani bu ürünü cüzdanınıza koyup unutacaksınız. Ancak acil durumlarda çıkartıp kullanacaksınız.

1 2

Görüntülenmeler:
12
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Editörün Seçimi · Mobil · Tablet · Telefon
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com