Kategoriler

Tunçmatik EnergyCard 1400 Powerbank İncelemesi

Tunçmatik EnergyCard 1400, acil durumlarda hayatınızı kurtarabilir.

Şimdi bunun üzerine “ohooo 300 defa dan sonra bunu atacak mıyım” demeyin. Bu kadar küçük bir pil tasarımına sahip olmasının da bir bedeli var. Sizi hastanelik bir durumdan kurtardığında yada uçurumun kenarında asılı kaldığınızda yardım ekiplerinin size ulaşmasını sağladığında emin olun bana dua edersiniz. Tam şarj etmek istiyorsanız Asus ZenPower ABTU005 10050mAh Powerbank incelememize bakacaksınız.

Ama powerbank’lerin asıl işlevinin bir şarj cizahı ikamesi olmadığını belirtmemde fayda var. Powerbankler belli sayıda şarj olabilen pillerdir. Şarj ömrü bitince kapasitesi azalır ve bir yerden sonra da geri dönüşüm çöpünün dibini boylar.

Tabii telefon üzerinde odaklandık ama haliyle micro USB üzerinde şarj olabilen fotoğraf makinesi, GPS, MP3 çalar vp bir çok aleti de şarj edebilirsiniz.

Şimdi gelelim benim kullanım senaryoma: Asus Zenfone 2’im %34 şarjdayken pili taktım ve 30 dakika boyunca telefonu aktif olarak kullandım. Yani internette dolaştım, konuştum, What’s App’tan mesajlaştım. 30 dakikanın sonunda şarjım hala %34’teydi. Yani Tunçmatik EnergyCard 1400 telefonu şarj etmese bile aynı seviyede tuttu. Bu da acil bir durumda kısa sürede size gerekli aramaları yapmanız için yeterli bir süre.
Pili kullanmadan önce kılavuzdaki “talimatlar” bölümünü okumanızı ise kesinlikle tavsiye ederim. Burada pil kullanımıyla ilgili son derece faydalı bilgiler var.

Toparlamak gerekirse ölçüleri ve ağırlığıyla son derece kullanışlı olan Tunçmatik EnergyCard 1400 kesinlikle alınıp cüzdana yada çantaya atılması gereken bir ürün. 82 TL fiyatıyla inanın ki parasının hakkını veriyor.

1 2

Görüntülenmeler:
38
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Editörün Seçimi · Mobil · Tablet · Telefon
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com