Kategoriler

GTA 6 ile İlgili Sızıntılar Doğru mu?

GTA

Rockstar North tarafından geliştirilmekte olan Grand Theft Auto 6 (GTA6) oyunundan son haftalarda inanılmaz ‘sızıntı’ iddiaları gelmişti. Insider Gaming‘in haberine göre; bu sızıntı iddiaları gerçeği yansıtmıyor.

Son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan ‘sızıntı’ GTA 6‘nın 750 GB boyutunda olacağı ve en az 400 saat sürecek bir hikayeye sahip olacağı yönündeydi. Bundan önce de oyunun minimum 150 dolara satılacağı söylentisi hızla yayılmıştı. Son birkaç ay içinde bazıları GTA 6’nın oyun tarihinin en büyük haritalarından birine sahip olacağını söyledi. İnternette, geliştirilmekte olan oyundan alındığını iddia eden binlerce video ve resim yayınlanırken, bunlar aklı başında kişiler tarafından çürütüldü.

Bu tür sızıntı ve söylentilerin sürekli etrafta dolaşıyor, ancak şimdi daha da kötüleşiyor çünkü insanlar bazı sağlam GTA 6 haberlerini merakla bekliyor ve sahte içeriği yargılamak biraz daha zorlaşıyor. Özellikle de söz konusu içerik X (Twitter), TikTok ve YouTube’daki ‘GTA 6 Sızıntıları‘ kanalları tarafından yayıldığında. Oyunculara tavsiye edilen ise saygın kaynaklara bağlı kalmaları ve her şeyi olduğu gibi kabul etmemeleri. GTA 6 ile ilgili resmi haberlerin gelmesinin pek de uzun sürmeyeceği de belirtiliyor.

NBA 2K24, Steam’deki En Kötü İkinci Oyun Oldu!

Görüntülenmeler:
28
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com