Kategoriler

Klasik Kale Simülasyonu Stronghold, Definitive Edition’a Kavuşuyor

Strongold: Definitive Edition

Efsanevi kale simülasyon oyunu Stronghold, tamamen yeni 14 görevlik bir seferberlik içeren Stronghold: Definitive Edition ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

2001 çıkışlı Stronghold‘un sonbaharda çıkacak Definitive Edition‘ında; original stil, yeniden düzenlenmiş müzikler ve geri dönen seslendirme sanatçıları kullanılarak dikkatlice yeniden inşa ediliyor. Üstelik ekipte efsanevi serinin ilk versiyonunun deneyimli geliştiricileri yer alıyor.

Geliştirici Firefly Studios ekibi, “Stronghold: Definitive Edition; oyuncuları yeni görseller, görevler ve kuşatma senaryolarıyla bir daha düzenlenen BAFTA adayı orijinal oyunun ihtişamını yeniden yaşamaya davet ediyor. ‘Castle sim’ serisinin bu son oyunu, orijinal oyunun klasik askeri ve ekonomik seferlerinin yanı sıra tamamen yeni 14 görevlik macerayı da içeriyor.” açıklamasını yaptı. Oyunda ayrıca; oyuncuların Warwick, Dunnottar ve Marksburg gibi tarihi kaleleri savunmalarını ya da kuşatmalarını sağlayan 10 görevlik ‘Kale Yolu’ adlı ekstra tek oyunculu içerik de bulunuyor.

Oyuncular, Steam çok oyunculu desteği ile çevrimiçi savaşarak yeni zafer hikayeleri yazacak ve Steam Atölyesi aracılığıyla kendi haritalarını tasarlayabilecek, hatta topluluk tarafından oluşturulan diğer haritaları deneme şansı bulacak.

Stronghold: Definitive Edition, 7 Kasım‘da Steam üzerinden PC için yayınlanacak.

Microsoft ve Sony, Call of Duty’nin PlayStation’da Kalması Konusunda Anlaştı

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com