Kategoriler

Windows Phone’unuzu Şenlendirecek 50 Oyun #4

Geldik Windows Phone’umuzu şenlendirecek 50 oyun listesinin son parçasına… Umarız şimdiye kadar sizlerle paylaştığımız oyun listesini beğenmiş; tavsiye ettiğimiz kimi oyunları denemeye ve oynamaya vakit bulmuşsunuzdur.

Dosyamızın son parçasında da birbirinden güzel oyunlar var. İlk olarak diğer üç parçayı paylaşalım, sonrasında da yeni oyunlarımıza yelken açalım.

Windows Phone’unuzu Şenlendirecek 50 Oyun #1
Windows Phone’unuzu Şenlendirecek 50 Oyun #2
Windows Phone’unuzu Şenlendirecek 50 Oyun #3

Bir de, benzer bir dosya konusunu Windows Phone’un uygulamaları için yapmıştık. Ona da şuradan ulaşmanız mümkün.

O zaman oyun dosyamızın son parçasına başlayalım. Bu oyunları da çok seveceksiniz! (:

fragtist-lumia-735

Dungeon Hunter 4
Aranızda aksiyon RYO türünden hoşlananlar, eminiz Dungeon Hunter 4’ten de hoşlanacaklar. Bu oyun, zengin aksiyon RYO ögelerini bir araya getiren, oynanışı ve grafikleriyle de göz dolduruyor.

Peki konu ne? Valenthia krallığının bir mensubuyuz. Geçmişten gelen iblislerin, krallığımızı yerle bir ettiğini görüyoruz. Akıl almaz bir savaş var ve biz, bir anlamda seçilmiş kişiyiz; sahip olduğumuz yetenekler, bunun göstergesi olmalı.

Pek çok düşman ve boss’lar arasında kendimizi çılgın bir savaşa kaptıracağımız oyun, PvP mod da içeriyor. Böylelikle uzun ömürlü, aksiyonu bol ve çeşitliliği bol bir macera bizi bekliyor.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz oyunu şu adresten indirmek için hemen tıklayın!

Age of Sparta
Mahzenler, geçmişten gelen şeytanlar sizi sarmadı mı? Peki ya antik Yunanistan’da bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

Öncelikle adından ve görsellerinden belki anlamışsınızdır: Bu bir strateji oyunu. İsmi biraz “Age of Empires” ve “THIS IS SPARTAA!!”dan alınmış gibi duran oyun, tanrıların gücü ve mitolojik canavarların vahşetini de gözler önüne seriyor. Görkemli bir kent oluşturmak, aksiyonu bol savaşlara dalmak ve bu uğurda oyuncularla ittifak kurmak elinizde! Hem de tamamen bedavaya!

Eğer antik Yunan mitolojisine ilginiz varsa daha çok seveceğiniz bu oyun, Dungeon Hunter 4 gibi Gameloft’un elinden çıkıyor. Ayrıntılı bilgi ve oyunu indirmek için yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

Kingdoms and Lords
Bir diğer Gameloft oyunuyla daha karşınızdayız arkadaşlar. Peki burada konu ne? Bu oyun bize ne anlatıyor? Buyrun:

Kingdoms and Lords, simülasyon ve strateji ögelerinin harmanlandığı bir oyun. Şirin ama üst düzey grafikleri, sahip olduğu mekanikler ve insanı çoklu düşünmeye sevk eden oynanış özellikleriyle dikkat çeken Kingdoms and Lords, işgal, gelişim, üretim, tarım, ordu geliştirme ve saldırma/saldırıyı savuşturma arasında gidip geldiğimiz bir oyun. Elbette bu sırada zaman da akıp geçiyor!

Bir diğer Gameloft oyunu olmasının yanı sıra Kindoms and Lords, aynı zamanda bir diğer ücretsiz oyunumuz. Yiyin gari.

1 2 3 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com