Kategoriler

World of Warcraft: Legion Meslek Rehberi

World of Warcraft tüm hızı ve tüm yenilikleri ile beraber geldi. Meslek sistemide bu yenilenen özelliklerden biri.

Bir diğer önemli yenilik ise Obliterum ve Blood of Sargeras. Bu iki yeni eşya sayesinde ürettiğimiz zırhları geliştirme şansını yakalıyoruz. Obliterum’u elde etmek için gene Dalaran’da ufak bir görev yapıyoruz ve nasıl yapabileceğimizi öğreniyoruz. Blood of Sargeras ise toplayıcı mesleklerinin belli bir seviyeye geldikten sonra bulmaya başladığı bir eşya. 2 Blood of Sargeras ve 1 Obliterum kullanarak zırhları 5 seviye (en fazla 850) yükseltebiliyoruz.

Evet genel hatları ile yeni meslek sistemine gelen yenilikler bu, gelin bakalım meslekler bu eklenti paketinde neler yapabiliyorlar.

fragtist-legion-meslek-rehber-AlchemyAlchemy Legion’da eskisi gibi Potion, Flask, Trinket üretebiliyor ve Transmutation yapabiliyor. Potion kısmında üretilen eşyalar eskisi gibi ofansif yada yararlı bir etki yaratabiliyorlar. Transmutation da ise çeşitli hammaddeleri birbirlerine çevirebiliyoruz. Ancak bu işlem esnasında Transmutagen isimli bir eşya üretme şansımız var. Transmutagenler Blood of Sargeras elde etmek için kullanılıyor. 815 Eşya seviyeli bir Trinket’de yapabildiklerimiz arasında. Bu trinket daha önceki Alchemist Stone’lar ile benzer özelliklere sahip. Flask yapmak ise en az değişim geçiren sistem. Yeni tarifleri görevler ile almak dışında üretilen flasklar 4 ana stat’tan birini arttırmaya yarıyor.

fragtist-legion-meslek-rehber-ArchaeologyKazı alanları eskisine göre daha küçük bu sayede çok daha az koşturmaca gerektiriyor. Doğru noktanın üzerine gelince kafamızda bir kürek sembolü beliriyor. Her bölgede 3 adet kazı alanı var. Bu sayede mesleğin biraz olsun sıkıcılığı azaltılmış. Yeni gelen kazı alanları ise Highborne, Demonic ve Highmountain Tauren olarak isimlendirilmiş.

fragtist-legion-meslek-rehber-BlacksmithingDemonsteel ve Leystone olarak isimlendirilen iki farklı zırh seti yapılabiliyor. Leystone ilk yapabildiğimiz set, Demonsteel ise daha ileri seviyeden hammadde gerektiriyor. Demonsteel setinin bazı parçalarını öğrenmek için Highmountain yada Valrjar grupları ile aranızı iyi tutup reputation seviyenizi yüksek tutmanız gerekiyor. Artifact silahlarına takılan Reliclerin bir kısmı ise Blacksmith’ler tarafından yapılmakta.

1 2 3 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com