Kategoriler

World of Warcraft: Legion Meslek Rehberi

World of Warcraft tüm hızı ve tüm yenilikleri ile beraber geldi. Meslek sistemide bu yenilenen özelliklerden biri.

fragtist-legion-meslek-rehber-JewelcraftingEğer yüzük ve kolye yapmak istiyorsanız Legion’da meslek tercihiniz tartışmasız Jewelcrafting olacaktır. Eskisi gibi farklı renklerde gem yapabilmenin yanısıra Jeweled Lockpick sayesinde kilitli kutularıda açabilirsiniz. Madenleri kırma işlemi de biraz olsun kolaylaştırılmış. Oyun ilerledikçe 20 madeni tek seferde kırabilmeyi öğreniyorsunuz. Jewelcraft eşyası ise Bejeweled oyunun ufak bir gönderme olmuş.

fragtist-legion-meslek-rehber-LeatherworkingLeatherworking 4 farklı set tarifi ile birlikte geliyor. Leather ve Mail olarak ayırabileceğimiz bu setler Leather için Warhide ve Dreadleather, Mail için Gravenscale ve Battlebound olarak adlandırılmış. Blacksmithing’de olduğu gibi ilk set giriş seviyesi olarak tanımlanabilirken ikinci set daha iyi özelliklere sahip. Elderhorn Riding Harness ise yeni binek hayvanı.

fragtist-legion-meslek-rehber-TailoringSilkweave ve Imbued Silkweave adında iki set yapabiliyoruz. Cloth Chest ise eğlence amaçlı üretilen bir eşya. Molten Core, Karazhan Opera House ve Dalaran olarak üç farklı tarifi bulunuyor. Raid arkadaşlarınız bu eşyaya dokunduğu zaman ise 15 dakika boyunca tema ile uyumlu bir kostüm giyiyorlar.

fragtist-legion-meslek-rehber-Herbalism-Mining-SkinningBu üç mesleği bir arada yazmamın nedeni temelde aynı işi yapıyor olmaları. Legion’da belkide en az değişikliğe uğrayan meslekler. Seviye atladıkça daha çok hammade toplanması ve Üretim mesleklerinin ana hammadde sağlayıcı olmaları zaten en büyük avantajları.

fragtist-wow-legion-banner

 

1 2 3 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com