Kategoriler

World of Warcraft: Legion Meslek Rehberi

World of Warcraft tüm hızı ve tüm yenilikleri ile beraber geldi. Meslek sistemide bu yenilenen özelliklerden biri.

fragtist-legion-meslek-rehber-CookingYeni yemek tarifleri keşfetmek Legion’da farklı yapılmış. Dalaran’da keni tarafınızın hanında bulunan bir NPC sayesinde yeni yemekler keşfediyoruz. Broken Isles’da çeşitli hayvanları öldürdükçe etlerini toplamak isteyeceksiniz. Bu etler sayesinde daha önce Garnizonda olduğu gibi Work Order yaratabiliyoruz. Belli bir süre geçtikten sonra verdiğimiz etler yanmışmı yoksa yeni bir yemek ortaya çıkmışmı görebiliyoruz. Daha etkili yemekler keşfettikçe tariflerin istediği hamddeler de sayı ve çeşitlilik olarak artıyor.

fragtist-legion-meslek-rehber-EnchantingLegion’da Enchanting’de yüzük, kolye ve pelerinler için çeşitli tarifleri var. Diğer mesleklerde olduğu gibi sizi Broken Isles’a götüren kısa görevlere sahibiz. Bu görevler sonucunda tüm birinci seviye tarifleri öğrenebiliyoruz. Eklenti paketi ile beraber gelen yenilik ise silahların üzerlerindeki görsel efektleri değiştiren illüzyonlar. Bu illüzyonlar sayesinde silahlar farklı farklı şekillerde parlayabiliyor yada kan damlarmışçasına ışıklandırılabiliyor. Toplayıcı mesleklerin hızlarını artıran 4 farklı eldiven tarifi ve aynen Blacksmithing gibi Enchanting’de Artifact silahları için Relic tarifleri bulunuyor.

fragtist-legion-meslek-rehber-EngineeringBelkide en eğlenceli mesleklerden biri olan Engineering’de Legion’da kullandığımız gözlükleri bir üst noktaya taşıyoruz ve onları ateş edebilir hale getiriyoruz. Evet yanlış okumadınız Headgun adı verilen gözlüklerden 4 ana stat için birer adet var. Ölen takım arkadaşlarınızı hayata geri döndüren Failure Detection Pylon, savaşırken size destek olan Deployable Bullet Dispenser eğlence kısmını yerine getiren tarifler. Reaves ise Legion boyunca bize hizmet edecek olan robotumuz. İstediğimiz bölgelere geçit açmak yada savaşta destek olmak gibi çeşitli özelliklerini ilgili modülünü bularak kendisine ekleyebiliyoruz.

fragtist-legion-meslek-rehber-InscriptionEn büyük değişikliğe uğrayan meslek sanıyoruz Inscription olur. Major Glyph’lerin tamamı oyundan kaldırılırken minor glyph’ler direk olarak ilgili özelliğe uygulanıyor. Artık glyph uygulanan büyüler sadece kozmetik olarak etkileniyor. Eskisi gibi büyüde değişiklik yapma kısmı tamamen kaldırılmış. Vantus Rünleri ise kullanıldığı zaman bir hafta boyunca belirli bir Boss’a karşı daha etkili savaşmanızı sağlıyor. Her hafta sadece bir Vantus Rünü kullanılabiliyor. Inscription diğer paketlerde olduğu gibi Darkmoon Kartları yapmaya devam ediyor.

1 2 3 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com