Kategoriler

Driveclub İncelemesi

20 Şubat akşamı bilgisayarın başına kurulmuşum, ekranımda sayaç geriye doğru gidiyor ve ben de büyük bir heyecanla bekliyorum. 5 yıldır kullandığım konsolun yenisi, yani PlayStation 4’ün tanıtılmasına çok az kalmıştı. Büyük bir heyecanla konferansı izlerken bu yeni nesil konsola çıkacak olan özel oyunları da yavaş yavaş görmeye başlamıştık.  İşte bu heyecan verici oyunlardan biri de Driveclub’dı.

Konsolun çıkış tarihine yaklaştığımızda, oyunun yapımcısı Evolution Studios’dan Driveclub’ın ertelendiğine dair üzücü bir haber almıştık. Merakla beklediğim bu oyunun ertelenmesi her ne kadar üzücü olsa da firmanın oyunu daha iyi bir hale getirmek için çabaladığını  bildiğimden sesimi çıkartmamıştım. Çıkış oyunu olsun diye aceleye getirilmiş bir oyun değil, çok daha iyi ve sağlam bir oyun geleceği belliydi.

Sony, PlayStation, Driveclub, PS4, Konsol, Yarış, Evolution Studios, İnceleme

Yaklaşık bir yıllık bir ertelenmenin ardından Driveclub nihayet çıkışını gerçekleştirdi ve ben de büyük bir heyecanla oyuna başladım. Oyunu açar açmaz ilk dikkatimi çeken şey şey içeriğin Türkçe olmasıydı. Gayet güzel ve açıklayıcı çevirilerin olması ve oyun içerisindeki menüde ilk defa dolaşırken her şeyin açıklanıyor olması kafada hiçbir soru işareti bırakmıyor.

1 2 3 4 5

Görüntülenmeler:
12
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com