Kategoriler

Driveclub İncelemesi

Yarışmaya başlamadan önce yarışın bulunduğu bölgeden güzel manzaralarla karşı karşıya kalıyoruz. Ekranınıza yansıyan her şey çok doğal duruyor ve böylece kendinizi oradaymış gibi hissedebiliyorsunuz. Evolution Studios’un araç modellemeleri konusunda ne kadar dikkatli çalıştığını görebiliyoruz. Ayrıca her şeyin çok doğal görünmesinden dolayı araçların yere gerçekten bastığını da hissedebiliyorsunuz. Gayet kısa süren yükleme ekranlarını hesaba kattığımızda herhangi bir pop-up (etraftaki objelerin birden bire belirmesi) veya kasmayla da karşılaşmamak oyuna olan sevgimi arttırdı.

Yarışlardan bahsetmeden önce biraz daha teknik konulara geçelim. Araç seçerken ve araçların boyalarını değiştirirken beklemeniz gerekmiyor. Her şey hızlı bir şekilde karşınıza çıkıyor. Hatta eğer bir yarışı baştan başlatmak istediyseniz, yine bir yükleme ekranıyla karşılaşmıyorsunuz ve anında kendinizi yarışın başında buluyorsunuz.

Araç modellemelerinin dışında ışıklandırmalar da son derece güzel olmuş.

fragtist_driveclub5_converted

Oyunun menüsü gayet sade ve gezinirken herhangi bir kaybolma sorunu yaşamıyorsunuz. Oyunun Türkçe olmasının da bu konudaki katkısı büyük. Menü tasarımlarının basitliği, istediğinizi kısa sürede yapmanızı sağlıyor.

1 2 3 4 5

Görüntülenmeler:
68
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com