Kategoriler

Driveclub İncelemesi

Driveclub’a giriş yaptığınız anda kulüp olayını ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz var olan bir klübe katılabilir, isterseniz de yeni bir kulüp yaratabilirsiniz. Klübünüzün ismini seçtikten sonra logonuzu tasarlıyorsunuz. Oyunun başlarında az olan şekil sayısı, seviye atladığınızda artıyor. Bu durum aracın dış boya ve tasarımını yaparken de geçerli.

Driveclub’da amaç, arkadaşlarınızla birlikte klübünüzü temsil etmek ve puan tablosunda bir numaraya çıkmak. Bunu da tabi ki yarışarak yapıyorsunuz. Tekli ve çoklu oyunculu yarışların bulunduğu Driveclub’da yarış, mekan ve araç sayısı oldukça tatmin edici. Ayrıca tek kişilik modda elde ettiğiniz başarıların da klübünüze olan etkisi büyük. Yani kendi kendinize bilgisayara karşı oynamayı, hatta kendinizle yarışmayı seviyorsanız oyun illaki çok oyunculu mod için sizi zorlamıyor.

Sony, PlayStation, Driveclub, PS4, Konsol, Yarış, Evolution Studios, İnceleme

Çoklu oyunculu modda, tek kişilik moddaki pistler yer alıyor. Bu noktada sunucular hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Yarış sırasında kopma, bağlanamama gibi oyunların özellikle çıkış aşamasında yaşanan sorunlar yoktu. Tabii ben oyunu incelerken oyuna sadece basın mensupları girebiliyordu. Oyunun çıktığı 8 Ekim itibariyle neler olur onu bilemiyorum.

1 2 3 4 5

Görüntülenmeler:
67
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com